Эффективное лечение зависимостей Мой блог Історичні відомості про вплив електрики на здоров'я

Історичні відомості про вплив електрики на здоров'я

12.07.17 22:23

134_2013.08.23_Панели

Эффективное лечение алкоголизма

Черкассы. Черкасская область

096-966-7318; (0472) 56-00-76

До приручення Едісоном електроенергії, єдиними джерелами електромагнітного поля (ЕМП) для людей було статичне магнітне поле Землі і промені з космічного простору. Без цього поля живі істоти на планеті не могли б вижити. А як  щодо інших джерел електромагнітного поля?
Електрифікація планети принесла затишок в наші будинки. Але згідно діалектичним законам, за це необхідно платити.

Доктор медичних наук Самуель Мільхем (Samuel Milham) став першим вченим, який намагається попередити людство про існування зв'язку між електромагнітними полями і хворобами цивілізації (рак, серцево-судинні захворювання та цукровий діабет). Доктор Мільхем  досліджував сотні екологічних і професійних захворювань і опублікував десятки робіт. Він вважає, що «війна з раком» терпить фіаско, тому що люди залишили поза увагою ключовий канцероген.

У своїй книзі «Брудна електрика: електрифікація та хвороби цивілізації» він вказує причини високої захворюваності і смертності. Головними винуватцями Самуель Мільхем називає брудну електрику і всюдисущі електромагнітні поля від радіочастотного випромінювання стільникових телефонів і веж, наземних антен, систем широкосмугового доступу в Інтернет Wi-Fi і Wi-Max, ліній електропередач, головних розподільних щитів і звичайних побутових електронних пристроїв.

Очевидно, що існує сильний негативний стимул до цього типу інформації. Цікаво те, що коли Мілхем зробив свій первісний аналіз і історичний огляд, він виявив сильну кореляцію між електрифікацією і смертністю від раку, включаючи рак молочної залози жінок і лейкемію у жінок, - і ці дані датуються 1900 роками!

До початку століття у більшості великих міст світу була електрика, а в багатьох сільських районах його ще не було до середини 50-х років. Таким чином, півстоліття існували дві великих категорії населення Сполучених Штатів, охоплених системою запису смертей і народжень. Одна група населення зазнавала вплив електрики, а інша - ні. Якщо порівняти ці дві групи, можна виявити деякі дійсно дивовижні відмінності в статистиці природного руху населення.

«На рубежі століть, якщо ви жили в Нью-Йорку або у більшості інших міст країни, середня тривалість життя була низькою - 50 років. Якщо ви були менонітом і не використовували електрику, або якщо ви жили в сільській місцевості Міссісіпі або в штаті Нью-Йорк, ваша тривалість життя була б близько 70 років.

До 1930-х років минулого століття... смертність від раку міських мешканців була на 50-80 відсотків вище, ніж смертність від раку в сільських районах. Цього достатньо, щоб підірвати розум. Це внутрішньо несуперечливо.

Головний канцероген

Про небезпеку електромагнітних полів знали ще з часів Другої світової війни. Оператори радіолокаційних станцій часто скаржилися на симптоми, які ми в даний час пов'язуємо з синдромом електричної гіперчутливості. Поступово нові дані про згубний вплив електромагнітних полів стали рости як гриби після дощу.

У 1956 році в Австралії, з приходом телебачення, вчені виявили швидке зростання раку у людей, що жили біля телевеж. У 1998 році дослідники з Національного інституту раку повідомили, що ризик розвитку лейкозів був значно вище у дітей, матері яких застосовували електричні ковдри під час вагітності, і у дітей, які використовували фен, відео-ігри або часто перебували поблизу телевізора.

У 2007 році робоча група престижних вчених і діячів в галузі охорони здоров'я з США, Швеції, Данії, Австрії та Китаю випустила 650-сторінкову доповідь, посилаючись більш ніж на 2 000 досліджень, які довели шкідливі ефекти електромагнітного поля.

Виявилося, що тривала дія випромінювання навіть низького рівня (як у мобільних телефонів) може викликати різні ракові захворювання, погіршити імунітет, сприяти розвитку хвороби Альцгеймера і деменції, хвороб серця і багатьох інших.

Як відбувається електромагнітне забруднення?

Не фахівцеві досить важко зрозуміти всі тонкощі і таємниці електрики. Але ми спробуємо пояснити це простою мовою. Уявіть собі магніт. Як відомо, протилежні заряди притягуються, а однойменні заряди відштовхуються. При зміні різнойменних потенціалів електрони в нашому тілі рухаються то в один бік, то в іншу. Ця зміна потенціалів відбувається тисячу разів в секунду, тому електрони в нашому тілі коливаються в такт цьому ритму.
Всі клітини нашого тіла використовують електричні сигнали, щоб обмінюватися інформацією. Чужорідне інтенсивне електромагнітне поле вносить хаос у міжклітинну взаємодію і призводить до різних проблем. Наприклад, клітини підшлункової залози виділяють  інсулін в позаурочний час, а імунна реакція в ключовий момент може бути подавлена ​​неправильним сигналом.
Кожна клітина, тканина і орган організму передають інформацію через електричні струми. Якщо «брудна електрика» або електромагнітні поля завдають перешкоди, виникають різноманітні проблеми. Тому симптоми впливу «брудної електрики» можуть включати порушення сну, м'язові і суглобові болі, фізичне і психічне виснаження, мігрень, нудоту, втрату розумових здібностей, дратівливість, оніміння і поколювання, високу температуру та інші.Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!