Рак і pH. Чи є тут зв'язок?

07.01.18 22:14

рН и рак

Коротка відповідь- зв'язок  є.  Що означає pH -  міра активності (в дуже розведених розчинах вона еквівалентна концентрації) іонів водню в розчині, кількісно виражає його кислотність. Для чистої води pH дорівнює 7 (нейтральний розчин), все, що нижче 7, кислотні середовища, вище лужні. Оскільки наш організм, це водне середовище, вкрай важливо мати оптимальне значення pH.
Для щасливого життя бажано триматися поблизу біля чудової цифри сім.  pH крові величина досить постійна, коливається в дуже вузькому інтервалі  7.35-7.45.  Будь-яке відхилення від цього значення для людини просто згубне.
За дуже рідкісним винятком кислотно-лужний баланс сучасної людини сильно зрушений в кислотну сторону. Можна запропонувати  простий тест - купити лакмусовий папір і визначити pH сечі і слини. Якщо pH виявиться в районі 7, то цю статтю можна не читати. Людина в повному порядку. Але інтуїція підказує, що компанію такій людині можуть скласти одиниці. У більшості випадків буде зовсім інше значення, і добре якщо воно буде 6, 5 або навіть 4. Тут треба нагадати, що pH змінюється в інтервалі 1-14, але pH це логарифмічна шкала і при значенні 5 є стократне відхилення від норми. Якби організм не мав компенсаторних механізмів, то в світі б взагалі не було б розмов про перенаселення. Але людина створена природою з певним запасом міцності, але міцності обмеженій. Тому факту, що ми ще живі, сапієнс зобов'язаний і механізмам, що дозволяють скорегувати наслідки нашого способу життя і підтримувати оптимальний рівень pH.
Але безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, за все доводиться платити.

Спочатку не звертаємося до онкології, а розглядаємо тільки загальну шкоду для організму. Якщо при низькому значенні pH зробити аналіз сечі, то виявиться аномально високий вміст в ній кальцію і азоту. Кісткові тканини є основним і легкодоступним сховищем кальцію в організмі, і для нейтралізації надлишку кислоти він звідти і витягується. Цим справа не обмежується, крім кісток, страждають і м'язи. З тією ж метою, для нейтралізації кислоти, з м'язових тканин витягується амінокислота - глутамін,  що не тільки згубно відбивається на самих м'язах, але і погіршує метаболізм. Схуднути при цьому вже точно не вийде. Одночасно підвищується рівень кортизолу в крові, а це веде до жирових відкладень на животі (черевної жир). Це пряма кореляція з серцево-судинними захворюваннями, підвищенням апетиту і інтересу до цукру і простих вуглеводів. Власне, тут вже поряд  онкологія. Цукор нікому користі не приносить, а для ракових хворих повинен бути повністю виключений. Але перш ніж рухатися далі, спробуємо побачити причину дисбалансу.

Чому це відбувається, що ми не так робимо? Ніякого секрету тут немає. Все, що привноситься в організм ззовні і визначає його кислотно-лужний баланс. Перш за все це їжа. Але це далеко не все. Сюди ж входять ліки і навіть те, що адсорбується через шкіру. Наприклад, людина встала під гарячий душ з хлорованою водою і pH пішов вниз. Наша дієта вносить основний вклад в дисбаланс, але на цьому детально зупинятися не потрібно, оскільки досить набрати в інтернеті «pH продуктів» і, будь ласка, докладні таблиці, що показують ступінь кислотності або лужність всього того, що ми п'ємо або їмо.
Коротко - всі продукти тваринного походження та деякі інші, такі як вуглеводи, алкоголь, сигарети, чай, кава - все це знижує pH.  З іншого боку – овочі, фрукти і особливо зелень, тільки вони можуть зрушити баланс в потрібну сторону. Окремі пункти таблиці можуть викликати подив і навіть недовіру. Наприклад, вживання лимона не підвищує кислотність, а дуже сильно її знижує, а ось свинина, яку кислою ніяк не назвеш, відноситься до найбільш кислототворних продуктів. Іншими словами, вихідний pH продукту ніяк не пов'язаний з тим, який він на смак. Важливим є не його власний pH, а які сполуки утворюються в результаті переробки продукту на субстанції. Чи мають вони кислотний радикал або лужний. Не можна не сказати про прямий вплив стресу на кислотний зсув. При нашому житті з перевтомою, негативними емоціями,  його мало кому вдається уникнути.
Тепер, власне, про онкологію. Переважна більшість фахівців сходяться на тому , що низька величина pH провокує розвиток ракового процесу. Трохи пригадаємо про способи отримання енергії нашими клітинами. Два основних способи - аеробний (отримання енергії за рахунок окислення глюкози киснем) і анаеробний (виділення енергії за рахунок ферментації глюкози за відсутності кисню). Аеробний процес-основний спосіб отримання енергії здоровими клітинами, але в певних умовах, коли енергії не вистачає, наприклад, коли м'язи відчувають незвично інтенсивне навантаження, включається анаеробний процес. З таким вмиканням ми стикаємося часто - коли біжимо, дихання не вистачає, потім стає легше, включилося анаеробне дихання. А які наслідки для організму, так, в загальному то, ніяких. Ферментація глюкози при анаеробної диханні супроводжується виділенням молочної і піровиноградної кислоти. До речі, ми це відчуваємо. Якщо переробили, то отримуємо неприємні відчуття в м'язах. Але, як правило, все це швидко проходить, організм їх швидко утилізує.

Зовсім інша історія з раковими клітинами, для яких анаеробне дихання є основним і постійним. Тут є кілька факторів. Отримання енергії за рахунок ферментації це вкрай неефективний процес і його неефективність компенсується аномально великим (в 15-18 разів більше, ніж це роблять нормальні клітини) споживанням глюкози, це з одного боку, а з іншого, пухлина швидко і необмежено зростає, тобто її метаболізм непорівнянний з метаболізмом здорових тканин. Іншими словами, організм просто не в змозі утилізувати це масивне кислотне вкидання і навколо пухлини утворюється хмара органічних кислот. Це ідеальне середовище як для ракового процесу, так і для проникнення пухлини в навколишні здорові тканини.

Як бачимо зв'язок pH з розвитком раку досить прозорий, не варто лити воду на млин ракового процесу. Тому, зовсім не випадково, що в багатьох успішних альтернативних протоколах виключаються продукти, що знижують pH.

І на цьому можна було б поставити крапку, якби не існували цікаві випадки ракової терапії,  в основі якої лежить різке підвищення pH. Але необхідно сказати , що клінічних випробувань за цією методикою немає, і немає якихось солідних, документованих результатів, як у лікарів Будвіга,  Гонзалеса,  Герцена і ін. (Можливо ще мало і погано дивився)

Але що тут приваблює - ясна ідея, проста процедура і практично відсутність побічних ефектів. Ідея, дійсно, дуже проста, якщо ракова пухлина процвітає в кислотному середовищі, то потрібно поміняти їй навколишнє середовище, зробити його лужним, тобто різко підвищити pH. На думку багатьох експертів, якщо вдасться досить сильно підвищити pH прилеглого до пухлини середовища, то це виявиться достатнім для переходу її в режим "голодування", зупинки її зростання і навіть загибелі. Багато хто посилається на результати дослідження з мишами, у яких була індукована пухлина молочної залози (Cancer Research, 2009).  Виявилося, що просте введення бікарбонату соди підвищує pH і запобігає появі метастазів, зменшує трафік ракових клітин через лімфатичні вузли і блокує участь печінки в цьому трафіку. Більш того, групою дослідників (journal, BMC Cancer, 2011) показано, що бікарбонат соди незрівнянно більш ефективний в цьому, ніж синтетичний препарату Dichloroacetate, що вводиться з тієї ж метою -підвищити pH.

Зрозуміло, що різкого підвищення pH однією дієтою не досягнеш, потрібні кардинальні кроки. В якості такого засобу, вже досить давно, пропонують використовувати хлориду цезію, за різними даними його ефективність оцінюється в районі 50%, але це в цілому не зовсім проста і досить тривала процедура, рік і більше. Набагато цікавіше пропозиція використовувати бікарбонат натрію, тобто просто кажучи, харчову соду в суміші з кленовим сиропом або ще краще з blackstrap molasses (чорна в'язка патока- кінцевий побічний продукт при рафінуванні цукру). Хоча на сайтах альтернативної медицини ця терапія пропонується не перший рік, але по справжньому вона виявилася в центрі уваги і отримала широке висвітлення в пресі після оприлюднення одного випадку. Випадок дійсно вражаючий. По-перше, підтверджений документально.

У 2009 році журнал Natural News розмістив історію одного такого Vernon Johnston, у якого, по нещастю, виявився рак простати IV стадії з метастазами в кістки. Прогноз поганий, йому лікарі на все про все відвели всього рік. Було це в 2008 році, а вже через рік цей журнал  розповів здивованій публіці, що наш герой повністю звільнився від ракового тягаря, ніяких метастазів і PCA (простатспецифічний антиген), як у немовляти. І все це без хімії, радіації і гормональної терапії. Все що він робив - пив просту воду з розведеною в ній харчовою содою і blackstrap molasses (в'язкий продукт, отриманий в результаті переробки цукрової тростини або цукрових буряків в цукор). Більш того, той же журнал, через п'ять років повідомляє, що ця людина перебуває в повному здоров'ї і ніяких проблем з простатою не має.

Опис його методики часу не займе. День перший-по одній чайній ложці харчової соди і blackstrap molasses на склянку води і так три дні, після чого pH його слини 7, а сечі 7.5. На п'ятий день він приймав цей розчин вже два рази, а з 6 дня по 10 збільшив дозу-два рази на день, але не по одній, а по дві ложки соди і blackstrap molasses. В результаті його pH виріс до 8.5 і при цьому, єдиним побічним ефектом був невеликий головний біль і пітливість. Кінець історії, оскільки наступний день збігся з проходженням тестів. PCA знизився з 22 до 0.1, а СКАН не виявив метастазів в кістках.

Заради справедливості треба сказати, що содова методика була заключним етапом, він уже до цього став на стежку здоров'я, як він цю стежку розумів. Дієта, що підвищує pH, головним чином овочі і фрукти, добавки мінералів і вітамінів, а також дихальні вправи, нічого особливого, все це є в будь-якому з перерахованих вище протоколів.

Як до всього цього ставиться. Перш за все це зовсім не поодинокий випадок. Просто він має унікальний вражаючий результат.Є відомі фахівці, наприклад, Dr. Mark Sircus, який вже давно практикує цю методику, не завжди, правда, з таким результатом. Але тут можна сказати,  що кожен хворий з одним і тим же діагнозом є по своєму унікальним, а додаткова унікальність Vernon Johnston полягає ще й в тому, що вже на такий пізній термінальній стадії, він уникнув знайомства з ортодоксальної медициною. Таке в Америці рідко зустрічається. І, останнє, за словами того ж Dr. Mark Sircus, бікарбонат соди рутинно застосовується в поєднанні з хіміотерапією для захисту життєвих органів від хімічної отрути. Він стверджує, що всі "хімо" пацієнти без цього просто б померли.

Матеріал запозичений і незначно перероблений у montreal15, який публікується в Livejournal

Ефективне лікування алкоголізму

Черкаси. Черкаська область

096-966-7318Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!