Эффективное лечение зависимостей Мой блог Правила життя Девіда Лінча # 2

Правила життя Девіда Лінча # 2

22.01.19 23:39

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Девід Лінч 2 Не думаю, що люди приймають такий простий факт: в житті немає сенсу. Мені здається, через це людям страшно незатишно.

Ви бачили, як собаки грають у вітальні? Схоже, що вони дійсно отримують задоволення. Катають м'яч, гризуть речі, важко дихають і виглядають щасливими. Люди задумані так само. Ми повинні бути цілком щасливі. Не знаю, чому у нас не виходить.

У мого діда був прибутковий будинок, з квартирками без кухонь. Один мешканець смажив собі яєчню на прасці. І відкручував щовечора антену з машини, щоб її не зламали. Я відчував страх, розлитий в повітрі. Він став прекрасним пальним для майбутнього вогню.

Я дивлюся на світ і всюди бачу абсурд. Люди невпинно роблять дивні речі, до такого ступеня дивні, що ми вмудряємося їх не помічати. Тому я люблю кав'ярні - там все на виду.

Нам здається, що з віком ми починаємо розуміти закономірності, але в дійсності ми тільки втрачаємо уяву. Дитиною я сприймав світ як диво. Звичайно, у мене були звичайні страхи, наприклад, перед походом до школи, але вони ж були у всіх, так що здавалися мені абсолютно нормальними.

Коли скінчився "Твін Пікс", я відчув смуток. Я не міг змусити себе покинути його світ. Я був закоханий в Лору Палмер і її протиріччя: блискучу на поверхні і вмираючу всередині. Я хотів дивитися, як вона живе, рухається, говорить.

Цукор робить мене щасливим і надихає. У мене важка цукрова залежність. Я називаю його «гранульоване щастя».

Секс - дивовижне явище. Це начебто джаз: ви можете слухати одну попсову пісеньку скільки завгодно раз, але з незліченною кількістю варіацій. Секс повинен бути таким же. Одна мелодія, але безліч аранжувань.

Коли дивишся з боку, вражає, які речі можуть здаватися сексуальними.

Мені хочеться, щоб мої фільми виходили на екрани, а не самому виходити в світ. Я думаю, не слід занадто цікавитися долею своїх картин. Це схоже на шкільне життя ваших дітей. Ви повинні дозволити їм вирішувати за себе, не вибачатися за них, пхати десять баксів, підтримувати при нагоді, і говорити, щоб не дружили з он тією дівчиською. Потім відправляти їх з дому і займатися своїми справами.

Ось що найстрашніше в сучасному світі: люди думають, що герої телевізійних новин вмирають без болю і без крові.

Зло існувало завжди, але воно було збалансовано з добром - коли життя текло повільніше. А тепер мас-медіа вивалили на людей стільки, що ті вже не справляються.

Єдиний письменник, з яким я відчуваю спорідненість, це Кафка. Я в нього дійсно врубаюсь. Якби він написав детективний сценарій, я б охоче зняв за ним кіно.

У молодості, коли я працював розношувачем, я постійно їв соєві боби. Вони погано засвоюються, але коштують недорого і корисні для здоров'я. Тому я їх і їв.

Я не розумію політику. Не розумію самої ідеї двох сторін. Мені здається, що хоча б щось хороше, як і щось погане, має бути в кожної з них. І хоча завжди є середина, на неї начебто не звертають уваги. Спостерігати за цим дуже втомлює - таке відчуття, що ми не рухаємося вперед.

Смерть лякає мене тим, що це занадто велика перерва. Але старіння мені цікаво.

Потрібно бути справжнім ченцем. Але я не завжди усвідомлюю це: в мені є слабкості, і вони змушують мене летіти на вогонь.

Джерело

Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!