Трохи про депресію

04.02.19 21:24

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Д Що змушує людей впадати в депресію? Як вони приходять до висновків, що ні на що не здатні, що світ злий і несправедливий по відношенню до них? Що спонукає їх не вірити в самих себе, створювати собі  перешкоди і програвати, навіть не починаючи гри?

Почуття комфорту. Ось що мотивує людей залишатися в пригніченому стані. Нам подобається бути в депресії, подобається бути слабкими, скривдженими, бо це легко і зручно. Депресія дозволяє не вирішувати проблему, а просто здатися їй. І це легальний привід для того, щоб запросити підтримку і допомогу у інших людей, змусити їх вирішити свою проблему. Депресія - це знайомо і безпечно, в той час як боротьба і успіх - це непередбачувано, важко і незвично.

Ми так сильно любимо свої звички, що курці швидше помруть від раку, ніж кинуть палити. Ті, що п'ють використовують будь-яку, саму абсурдну софістику, а всі інші вважають за краще ходити з похмурими обличчями і псувати собі життя. У підсумку, люди готові терпіти невдачу за невдачею, тому що отримують від цього певне задоволення, і полягає воно в тому, що їм не доводиться міняти звички, не потрібно залишати зону комфорту і можна вирішити проблеми без жодних зусиль за чужий рахунок.

Forwarded from Greatness


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!