Gist

Вершини Тітона і річка Снейк

03.04.19 19:42

Вершины Титона и река Снейк

Фотографія «Вершини Тітона і річка Снейк», Національний парк Гранд-Тітон, штат Вайомінг, 1942 рік.

Ця фотографія увійшла в число 116 робіт, відібраних для занесення на золоту платівку «Вояджера» з метою представити позаземним цивілізаціям інформацію про природу і геології Землі

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

Телефон: 096-966-7318


 

Трохи про Венесуелу

26.01.19 23:42

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Физ._карта_ВенесуэлыВенесуела була найбагатшою країною Південної Америки. Власне багатство і зіграло погану службу. Інженери, лікарі, банкіри, підприємці і так далі  під час бурхливого зростання нафтової галузі з середини 20-го століття були «завезені». Місцева біла еліта з часів Переса Хіменеса замість того щоб ростити власний середній клас імпортувала його, як річ преміального споживання, в обмін на нафтові надприбутки. Тільки португальців там опинилося сотні тисяч, і вона не найбільша діаспора.

Власне ідея чавізма, якщо очистити її від лушпиння, це і є перерозподіл доходів від «поганих» хлопців - білої еліти, купленого елітою середнього класу, її ж «заморських хазяїв» з США і Європи - до «гарних» - індіанців, креолів , мулатів, самбо. Популярність Чавеса в народі і перші об'єктивні успіхи його правління пов'язані були саме з масштабними соціальними проектами, які почали давати доступ соціальним «жертвам» з місцевих до освіти, охорони здоров'я, чистої води, соціальної допомоги тощо. Крім того, опора на армію (а армію треба було вирвати з під контролю «білої еліти», сформувати власне офіцерство) привела до необхідності експоненціального зростання витрат на покупку лояльності силовиків.

В результаті саме необхідність експоненціального зростання витрат на все - від власної корумпованої еліти до індіанців в джунглях - обернулася катастрофою. Спочатку вигнали іноземців (щоб мати можливість продавати нафту, їм довелося заплатити компенсацію, яка додатково лягла тягарем на зовнішній борг), потім розграбували/ націоналізували великий бізнес, потім середній, потім дрібні крамниці. З точки зору теорії чавізма - це все було ОК, тому що належало не справжнім венесуельцям, а чужому національно-класовому елементу. Чавізм - це великою мірою націоналізм, про це часто забувають.

Сьогодні Венесуела - класичне failed state. Те, що там немає туалетного паперу - півбіди. Вода і електрика - по 2 години на день, ліків немає, будь-якої спеціалізованої медичної допомоги немає. Наприклад, діаліз - елементарна процедура сьогодні для розвинутих країн, не проводиться багато років, що прирекло ниркових хворих на швидку і болісну смерть. В суміжних країнах вже є мільйони біженців, а в разі продовження динаміки - їх буде значно більше - саме з цим пов'язана дружна підтримка перевороту країнами, що  межують з Венесуелою. Любителям «компаративістики» необхідно усвідомлювати, що Куба  для жителя Венесуели все одно що Швейцарія чи Норвегія для нас.

Ніколас Мадуро. Ключовою фігурою, навколо якої був консолідований режим, є не сам Мадуро, а один з лідерів невдалого першого чавесівською перевороту 1992 року, згодом ключова фігура в адміністрації Чавеса, колишній міністр всього на світі, а нині глава партії, глава «Конституційних зборів», який замінив парламент країни, як вважають, один з лідерів наркокартелю «Лос Солес», ведучий телепередач і взагалі вкрай цікава фігура Діосдадо Кабельо.

Саме Кабельо, функція якого була у забезпеченні зв'язку між усіма стовпами і попутниками чавізма - армією, партією, медіа та «білими освіченими», які присягнули Чавесу, зараз об'єктивно є справжнім лідером держави, поки Мадуро махає прапором перед телекамерою. Він веде переговори, бадьорить генералів, одночасно виступає з войовничими заявами і стверджує, що знаходиться на зв'язку з Гуайдо ( «він сказав мені, що відчуває величезний тиск з-за кордону»)       («Гуайдо: Кабельо бреше, навіть коли говорить правду») . У Кабельо немає майбутнього в світі без чавізма, він знаходиться під американськими санкціями, як організатор наркоторгівлі (заарештовано активів на 800 млн доларів), і під слідством, як організатор замаху на сенатора Марко Рубіо - найбільш послідовного критика венесуельського уряду в Штатах.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 

Чем отличаются индийские больницы от русских

24.01.19 19:57

!!!!!!!!ИБ Сегодня ночью на моем дежурстве привезли девушку с острым психическим расстройством. В крупных больницах дежурит обычно 3 врача, один в ICU (интенсивная терапия), один по скорой помощи и один по всем отделениям. Остальные консультанты сидят и дежурят дома. Это главное, наверное, отличие в организации работы индийской больницы от больниц в России.  Любая больница имеет свое жилье, как правило, во дворе, есть доктор хауз (врачебный дом), нарс хаус (медсестры и младший персонал). Для врачей это, как правило, хорошие просторные трёхкомнатные квартиры со всеми удобствами, для среднего персонала одно или двух комнатные или общежитие. Врач, который поступает в больницу сразу же получает жилье, и удобство в том, что он живёт тут же. Это удобно и для больницы, и для врача. Врача в любой момент можно вызвать и ему добираться до больницы нет необходимости. Квартира закреплена за врачом до тех пор пока он работает и он оплачивает только свет и воду (недорого).
Есть конечно и те, кто имеют свои дома и квартиры в городе или покупают жилье, а есть те, кто имеет свое жилье и сдает его в аренду, а живет в больничной квартире. Удобно, да? Так же все медсестры и санитарки. В крупной больнице один врач в реанимации, а два врача дежурят по больнице, один из них на скорой. Причем на Скорой есть ротация, все врачи терапевтических специальностей (кардиологи, неврологи, терапевты и т.д ) раз в году месяц дежурят на скорой. Это полсмены днём или ночью.

Ещё какое отличие? У каждого врача 2-3 помощника.
Санитары в Индии очень красиво одеты. У санитаров и медсестер одежда разная, сразу можно узнать, кто идёт медсестра или санитарка. Санитары заполняют карты, журнал, помогают больному раздеться, измеряют температуру, давление. Медсестра тоже может это делать. Она (или медбрат) выполняет назначения врача, снимает ЭКГ, берет анализы, даёт указание санитарам. Как правило, есть ещё помощник врача, молодой врач, как я сейчас. Он принимает больного, назначает обследование, лечение и показывает старшему врачу. Если случай простой, опытный врач может даже и не смотреть больного, давая указания помощнику. Медсестра или санитарка приносит врачу воду, чай и еду, ухаживает за ним. Стать врачом тут большая честь.
Ну а сейчас я хочу рассказать про сегодняшнее дежурство.
В каждой больнице (районе) своя скорая. Больные звонят для вызова скорой не в Скорую, а непосредственно в больницу.


Таким образом, мы каждый раз знаем кого везут и с чем.

И так, в 2 часа ночи поступил звонок, что молодая девушка жалуется на сильный зуд и боль в спине. Дежурный попросил родных подождать до утра, но отец больной сказал, что они не могут терпеть. Отправили машину с фельдшером.
Итак, в приемном отделении молодая девушка 27 лет, обычного телосложения, малообразованная. Взгляд фиксированный, глаза блестят. Говорит отрывисто. Жалобы на сильные боли и зуд в спине в подлопаточных областях не связанный с дыханием. Жалобы появились около 2 недель назад. Спина расчесана. При осмотре следов паразитов нет, семья чистая, хотя и бедная. АД 110/70, пульс в норме. Сердце и живот спокойны. В лёгких дыхание везикулярное, хрипов нет. Пальпация по межреберным промежуткам и позвоночнику безболезненная. Суставы не изменены. Вроде бы показаний для рентгенографии нет. В Индии нет обязательных, как в СНГ,  ежегодных ФГ-обследований лёгких. Начинаю думать, что это может быть? Туберкулёз? (Жалуется на боли в глубине спины и груди). Но кашля нет. Чесотка? Суточного ритма нет. Проказа или другой паразитоз? Но другие участки тела, лимфоузлы, печень не изменены. Во время разговора, я стал обращать внимание на особенности поведения. Все время то хихикает, то молчит, а пару раз беспричинно плакала. Никакие лекарства не принимала, питается обычно. Задаю вопрос - а спите вы как? И тут она отвечает: "Они мне не дают спать. Кусают".

Кто ?????? Я не знаю как по-русски это выразить, но с ее слов по ночам из стены выползают черные жуки или черви и кусают ее спину. Теперь уже добавляются сюда ее хихиканье, слезы, бессонница. Становится понятно. Говорю с папой в коридоре - рассказывает, что она и другие странные вещи делает, недавно изрезала одеяла ножницами, говорит несвязные вещи. Дошло дело для взятия анализов, и когда медсестра стала у нее брать кровь, она ее укусила. Притом стала сильно смеяться и побежала по больнице. Я испугался немного и растерялся. Представьте себе полумрак, коридоры пустые и по ним с жуткими криками: "Они идут" бежит больная, а за ней я, две медсестры и охранник ". Я разбудил (по телефону) нашего психиатра, описал ему ситуацию, он сказал, что сделать. С трудом мы поймали больную и ввели ей галоперидол и диазепам. Это тоже было очень сложно, она кусалась и дралась. Потом она уснула. Психиатр не пришел (сказал - ночь, раз она спит, приду утром в 6 утра), и около 6.30 я ему передал больную, которая еще спала. Врач сказал, что похоже на шизофрению или острый психоз. Но, конечно, будем проверять все.


Ещё одна особенность наших больниц - в средних и мелких больницах нет отделений. Все больные лежат в палатах, в одном коридоре, в коридоре висит доска, где написано, например, палата такая-то, диагноз такой то, и врач-кадиолог. В следующий раз эту палату может занять урологические больные. Есть специализированные палаты для больных на вытяжении и т.д. Но все палаты с функциональными кроватями, душем, туалетом и кроватью-диваном для родственников, чтобы они не ночевали непонятно где. В крупных больницах есть деление на отделения. Но принцип сохраняется.
Вот такие мои рассказы. Если вам интересно, чтобы мы рассказывали пишите, мы ещё расскажем.

Терапевт Сиркар

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 

Свої методики боротьби з алкоголізмом залежної людини

26.11.18 20:51

залежна людина Сповідь

Я маю алкогольну залежність у формі так званих запоїв. Як лікар я вивчив цю хворобу і зрозумів: з одного боку - це невиліковно, це назавжди, оскільки щоб позбутися від будь-якої залежності, в загальному, і залежно від алкоголю - зокрема, потрібно геть стерти всю пам'ять людини, що практично не реально. Але, з іншого боку, наявність залежності у людини не позбавляє його права вибору. Або він повністю віддає контроль алкоголю (і в кінцевому підсумку деградує і гине), або, зусиллям волі, він бере контроль в свої руки. Взяти контроль в свої руки зусиллям волі можна двояко. Деякі в один прекрасний день повністю і назавжди відмовляються від вживання алкоголю. Але таких людей мало, бо кожен день приносить різного роду спокуси, приводи і ситуації народжує думки про випивку і саме бажання випити. І потрібно мати досить велику силу волі, щоб не піддатися спокусі і не повірити в власний самообман, про те, що якщо випити всього " кілька крапель" і зупинитися, то продовження не буде.

Я звичайна людина і не володію такою потужною силою волі, щоб взагалі і назавжди відмовитися від задоволення пропустити чарочку-іншу. Тому вчинив інакше, назвавши для себе цей вибір "методом компромісу". Він складається з декількох правил, головним з яких є суворе дотримання цих самих правил.

1.Знати, що переступивши свій особистий "поріг" еквівалентний 300 гр. горілки, я впадаю в багатоденний запій, я встановив собі ліміт - не більше 300 грамів на добу.

2. Раніше, якщо я починав випивати раніше 22-23 годин (тобто створювалася можливість продовження до відходу до сну), то, в переважній більшості випадків, втрачався контроль над собою, порушувалося перше правило і слідував запій. Тому другим правилом стало наступне: перша чарка - не раніше 22 годин.

3. Коли ти і зустрічаєш своїх питущих друзів (або просто знайомих) і відповідаєш згодою на пропозицію випити, ти чітко усвідомлюєш, що йдеш у запій і його похмурі наслідки для себе. В результаті з’явилося третє правило - я різко обмежив прямі контакти з питущими друзями, обмеживши їх, по можливості, до рівня спілкування по телефону і через інтернет.

4.Чим більша низка безперервних днів дозволу для себе випити, і чим менше перерва між ними, тим більша сила бажання випити на наступний день, навіть при дотриманні перших трьох правил. А тому четверте правило таке: тільки в суботу і (або) неділю, або в день свята, або (що рідше буває) 3 дні, коли свято припадає на п'ятницю або понеділок.

5. Легке відчуття "похмілля" завжди присутнє вранці наступного дня в тій чи іншій мірі, навіть при дотриманні "своєї норми". Головне ні в якому разі при цьому не порушувати другий пункт. Тоді, як правило, до другої половини дня все проходить, особливо якщо є можливість подрімати днем ​​години півтори-дві.

Але, повторюся, головна умова - не порушувати ці правила, або порушувати тільки тоді, коли є на це вагомі підстави. Поясню - пару раз в рік у мене все-таки відбуваються зриви, але я йду на них свідомо, чітко усвідомлюючи можливі наслідки. Це відбувається у випадках, які я і називаю вагомими причинами. Я не буду називати свої особисті причини зривів, а для наочності наведу кілька, загальних для всіх: зустріч друга, якого не бачив ... цять років; зустріч одн ... ів з приводу річниці закінчення навчального закладу; вагомий життєвий негативний фактор (наприклад, смерть близької людини). Загалом кожен це коло визначає для себе індивідуально.

На закінчення скажу, що, звичайно, це не панацейний метод і зовсім не позбавляє від залежності від пристрасті в повному розумінні цього слова. Але, по-перше, радикального методу лікування від цього немає (особиста думка); по-друге, мало знайдеться людей, які п'ють, що володіють достатньою силою волі сказати радикальне "ні" випивці раз і назавжди; і по-третє цей метод дозволяє мені вже кілька років не скотитися остаточно в безодню алкоголізму до його останньої стадії, і не деградувати до тієї міри, при якій потреба в алкоголі витіснила далеко на задній план всі інші нормальні потреби людини, хоча стаж у мене досить пристойний і до цього я пройшов практично через всі нині існуючі методи "лікування" алкогольної залежності. Методу лікування від цього захворювання на сьогодні не існує, є тільки метод повної відмови, і методики обмеження (в тому числі і мій метод компромісу). Хто знає інший варіант, поділіться, випробую на практиці.

джерело: www.doktornarabote.ru

Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 

 

Кулінарні прийоми

25.11.18 00:03

лук Деякі люди вважають кухню священним місцем. Таїнство приготування їжі – своєрідний ритуал. Страва вийде вдалою тільки в разі дотримання певних умов. Досвідчена господиня – як служитель культу, який точно знає, що і в якій послідовності потрібно зробити, щоб кожен шматочок був божественно смачним!

Мені сподобалися ці кулінарні хитрощі: нехитрі, але такі ефективні! Зверни увагу на № 6, думаю, це може бути корисним в багатьох випадках…

1. Варто замочувати цибулю в холодній воді на 15 хвилин перед приготуванням салатів. Вона втрачає свою зайву пекучість!

2. Перед тим, як почати варити каву, додай до неї дрібку солі, краще морської та трошки кориці. Напій буде шалено ароматним! Смачно готувати каву з сушеною, змеленою в порошок цедрою лимона або апельсина.

3. Додай до салатів кухонну сіль грубого помелу! Це покращує смак страви в декілька разів, тільки спробуй… Крім того, така сіль набагато корисніша для здоров’я!

4. До будь-яких салатів додай солі вкінці, якраз перед подачею на стіл! Щоб страва зі свіжих овочів була смачнішою, додай до неї дрібку цукру разом з сіллю.

5. Секрет ідеального пирога простий! Дотримуйся цього правила: для приготування тіста кількість борошна, яєць, вершкового масла і цукру в грамах має бути однаковою.

6. Обов’язково додай солі до тіста, навіть в тісто для солодких пирогів! Трохи солі в ньому поліпшить його якість: випічка буде добре тримати форму, буде пружною і приємною на смак.

7. Щоб приготувати ідеальну яєчню, готуй її не тільки на олії, а й на воді. Коли білок починає застигати, додай на сковороду трохи води. Яєчня не пригорить знизу, буде набагато кориснішою та ніжнішою на смак.

8. Бальзамічний оцет – не лише прекрасна заправка для овочевих салатів, італійської пасти і пряний маринад для м’яса.

Спробуй полуницю, посипану цукровою пудрою і политу кількома краплями ароматного оцту – неймовірно смачно… Інші фрукти також непогано поєднуються з бальзамічним оцтом, варто експериментувати!

9. Котлети будуть соковитими і дуже смачними, якщо додати до фаршу замість хліба панірувальні сухарі.

10. Витирай насухо шматочки м’яса перед смаженням: хрустка рум’яна скоринка забезпечена!

11. Неодмінно додай до випічки трохи алкоголю: горілки, рому, коньяку. Ця хитрість зробить тісто хрустким і ароматним!

12. Якщо ти не любиш квасолю, спробуй тушкувати її на пиві! Разом з обсмаженим м’ясом і овочами така квасоля буде на диво смачною.

13. Якщо змастити м’ясо за 2-3 години до приготування гірчицею, воно вийде дуже соковитим! Також можна присипати м’ясо за 1 годину до приготування сіллю, дати йому постояти, а потім промити холодною водою.

14. Спробуй додати дрібку соди до холодного, гіркуватого чаю. Разом з лимоном, м’ятою і корицею цей напій переміниться і прекрасно збагатить спекотний літній день! Крім того, сода сприяє очищенню нирок.

15. Завжди мий і витирай ножі насухо відразу після використання: леза НЕ будуть тупитися дуже довго.

16. Сода пом’якшить навіть дуже жорстке м’ясо! Насип трохи білого порошку на сире м’ясо перед приготуванням, залиш на 15 хвилин, потім промий холодною водою. Ти здивуєшся м’якості готової страви!

17. Подавай до столу гарячі страви в попередньо нагрітому в духовці посуді, а холодні – в посуді, охолодженому в холодильнику. Це істотно поліпшить смак будь-яких страв!

Джерело

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 


Страница 1 из 14