Эффективное лечение зависимостей Gist Ісландія - одна з дивних країн

Ісландія - одна з дивних країн

17.11.18 19:58

1_и У світі, де повно злочинності, користі, сварок і інших негативних явищ, неможливо уявити, що може бути інакше. Але є одна країна, життя в якій можна вважати утопією.

Ця країна називається Ісландією. Вона маловідома і, можливо, не така популярна, як інші держави. Але вона, безумовно, заслуговує більш пильної уваги і ось чому.

Разом з кризою в 2008 році в Ісландії сталася революція. У той час, коли у всіх країнах, банкам, що створили цю кризу, допомагали, тут зайняли іншу позицію. Всі банки були націоналізовані, а організатори кризи заарештовані.

Була написана нова конституція, повністю націлена на благо людей. У цей момент європейські країни намагалися вплинути на Ісландію і змусити її жити за тими правилами, які диктують вони. Так Великобританія і Голландія погрожували їй економічними санкціями і навіть повною ізоляцією. МВФ обіцяв позбавити цю державу своєї допомоги. Але Ісландія стояла на своєму. І тепер жителям цієї країни позаздрить будь-який європеєць.

В Ісландії чисельність населення складає всього 332 529 осіб. Всі громадяни добре знають один одного, тому немає необхідності, виходячи з дому, закривати двері будинку на замок, або виймати в машини ключі з замка. Дітей тут запросто залишають біля входу в кафе або магазин без нагляду.

Після розставання або розлучення колишнє подружжя залишається в гарних відносинах і продовжують спілкуватися, адже всі їхні друзі чи приятелі - спільні. В Ісландії немає жодного «Макдональсу», останній з них був закритий в 2008 році.

3_и Уподобання в їжі у ісландців відрізняються від наших. Наприклад, від улюбленого делікатесу ісландців у європейців зводить шлунок. Ця страва називається «гаукарль» - притухле акуляче м'ясо.

І ще:

1.Ісландці дуже люблять читати і вважається нацією, яка читає більше всіх у світі.

2.Якщо в кафе або ресторані попросити води, за неї не доведеться платити. У ваш стакан наллють її з водопроводу, але не варто лякатися. Вода абсолютно нешкідлива і навіть корисна. У водопровідний кран вода надходить з місцевих термальних джерел.

3. При влаштуванні на роботу тут не потрібний рекомендаційний лист з попереднього місця роботи. Ісландці просто вірять один одному на слово і жодним чином не стануть перевіряти надану ним інформацію.

4. Ісландія - це єдина в світі країна, де жителі голосують в онлайн-режимі.

5. Ця країна вважається дуже консервативною, місцеві жителі серйозно ставляться до інституту шлюбу і сімейних традицій. Але в той же час вони толерантні і поважні, тому легалізація одностатевих шлюбів тут була сприйнята абсолютно спокійно.

4_и 6. На даний момент в країні добре розвинений туристичний бізнес, чисельність туристів з кожним роком зростає і в 2 рази перевищує чисельність населення.

7. В Ісландії немає армії. Якщо хтось із громадян захоче піти на військову службу, він може приєднатися до армії Норвегії в рамках договору між цими країнами.

8. Усі школи та інші освітні установи тут безкоштовні.

9. В Ісландії немає приватних клінік, так як в них просто немає необхідності. Державні лікарні надають населенню медичні послуги на вищому рівні.

10. У цій країні використовується централізоване теплопостачання, але що найголовніше - воно надається жителям безкоштовно.

Ісландія щороку входить в десятку країн з найвищим рівнем життя

Використані матеріали http://i-modern.ru

Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76
Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!