Село Ейбенталь

22.11.18 22:24

3 У Банатський горах, на Заході Румунії, є унікальне містечко - село Ейбенталь. Воно відоме звичаями своїх жителів, які не сприймають злочину, навіть найменшого. Вже більше двадцяти років тут не було жодної крадіжки, та що там - ніхто не взяв ні клаптика чужого.

Все почалося в 1989-му, коли після революції настали зміни і місцевий хлібний заводик закрився. Село стоїть далеко від торговельних шляхів, до найближчого магазину 20 км, а хліб потрібен на столі кожен день. І, так як їздити всім підряд було накладно, спочатку відправляли гінців, яким давали сумки з записками і грошима, кому скільки купити. А потім просто стали вивішувати сумки за паркан будинків, розсудивши так: один у одного ми красти не будемо, а ніхто чужий до нас не забереться. Тут на один бензин більше витратиш, ніж тих грошей вкрадеш. Так і повелося, тепер сумки з грошима під хліб та інше спокійно висять на стовпах в очікуванні доставщика.

Машина приїжджає не кожен день і сумки можуть висіти досить довго, а тому вже стали визначною пам'яткою. Ейбенталь населяють етнічні чехи, переважно літні, які шанобливо ставляться один до одного. Тут не прийнято входити у двір, якщо господар не запросив тебе особисто, ніхто не візьме чужу річ без попиту навіть ненадовго. У селі немає поліцейської дільниці, а місцевий священик каже, що за 13 років до нього ніхто не приходив сповідатися - нема в чому.

Ні, звичайно, місцеві жителі не мають ілюзій щодо прибульців ззовні. І саме поняття злочину їм відомо, але вони давно негласно домовилися, що в Ейбенталі такого не буде. І твердо дотримуються домовленості.


Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!