Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Чекаємо затвердження проекту реформ Нацрадою

Чекаємо затвердження проекту реформ Нацрадою

21.03.17 21:38

!!!!!!РЕФОРМИ В МЕДИЦИНЕ

 Раніше повідомлялося, що реформи Супрун і її команди можуть відкласти в довгий ящик через можливе неприйняття закону про регулювання реформи охорони здоров'я.

В.о. міністра охорони здоров'я також зазначила, що оновлена ​​система охорони здоров'я не має альтернативи, тому закон про реформування даної галузі необхідний, щоб медицина в Україні нарешті вийшла на міжнародний рівень надання медичної допомоги.

«Для якості медичної системи ми переходимо на міжнародні медичні протоколи лікування і діагностики. Нова система не має альтернатив», - заявила вона.

Уляна Супрун зробила особливий акцент на тому, що згідно з новим законопроектом у громадян України з'явиться довгоочікувана можливість отримувати якісні медичні послуги. Також Супрун зазначила, що даний закон призведе до зниження корупції у медичній галузі.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав прагнення і плани Супрун і запропонував членам уряду прийняти позитивне рішення з приводу даного проекту і направити його до Національної ради реформ для детального обговорення.

«Було б доцільно, щоб ми попередньо прийняли це рішення, але оскільки Національна рада реформ проявив інтерес до цієї реформи, я б хотів внести пропозицію, щоб ми направили попередньо схвалений нами проект до Нацради, щоб ми ще раз обговорили це питання і вже після цього ми його направили в український парламент», - сказав Володимир Гройсман


Эффективное лечение алкоголизма

Черкассы. Черкасская область

Кодирование. Эспераль

Гипноз. Психотерапия

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!