Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Препарати за Програмою МОЗ "Онкологія" в відділеннях Інституту раку відсутні

Препарати за Програмою МОЗ "Онкологія" в відділеннях Інституту раку відсутні

01.09.17 21:21

МОЗ Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 180, яка затвердила Національний перелік основних лікарських засобів, що закуповуються за рахунок державного бюджету України. Скандальна постанова вже призвела до зупинки з 1 липня 2017 видачі рецептурних препаратів пацієнтам і в подальшому може призвести до повної зупинки закупівлі препаратів по регіонах. Крім того, в переліку немає ряду лікарських засобів необхідних для лікування пацієнтів з діагнозами бульозний епідермоліз, муковісцидоз, ревматоїдний артрит, онкологія, онкогематологія.

Директор Благодійного фонду «Краб» Лариса Лавренюк, який допомагає маленьким пацієнтам Інституту раку, заявила, що препарати за Програмою МОЗ онкологія в відділеннях Інституту відсутні.
«На сьогоднішній день онкогемматологія знаходиться жахливому стані. В Україні затверджені Європротоколи лікування, але препаратів, які мають використовуватись за цими протоколами  в Національному переліку лікарських засобів немає. Тому, забезпечення пацієнтів онкопрепаратами здійснюється виключно силами фонда і батьків »- говорить Лариса Лавренюк.  « Спостерігаючи за діяльністю МОЗ ми розуміємо, що від нас мало що залежить. На сайті МОЗ є інформація, що ліки закуплені і доставлені в лікарні, але це не так. Досить зайти у відділення і побачити все своїми очима. Такого обману від МОЗ, як в цьому році, ми не пам'ятаємо ніколи. Хоча МОЗ постійно повідомляє про свої успіхи у закупівлі. Сьогодні МОЗ працює під гаслом: якщо ви сумніваєтеся в тому, що робить МОЗ - ви проти реформи. Тому достукатися до них неможливо».


Ефективне лікування алкоголізму

Черкаси. Черкаська область

Кодування. Виведення із запою

(0472) 560076; 096-966-7318Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!