Гроші, а потім реформа

06.09.17 22:15

bondar Те, що ми спостерігаємо - це не реформи, а псевдореформи. Якщо в бюджеті немає грошей на реалізацію реформ, то все «рухи» реформаторів до жодних відчутних результатів привести не можуть. Таку думку висловив лідера депутатської групи «Відродження» Віктор Бондар.

Серед пріоритетних Бондар виділив реформу     медіціни, освіти, пенсійну реформу, закінчення судової реформи та реформу парламенту. Ці п'ять реформ - пріоритетні на цю осінь. Але ...

 «Те, що ми спостерігаємо - це не реформи, а псевдореформи. Якісні реформи необхідно підкріплювати бюджетно, а їх результатом має стати збільшення доходів населення, полегшення бізнесу, зростання національної економіки, тобто ті речі, які помітні для населення України », - зазначив депутат.

Також він зауважив, що Кабмін не втомлюється відносити до своїх заслуг проведення півтори сотні реформ за 3 роки. Але, на думку депутата, реформи повинні бути спрямовані на поліпшення економічної ситуації в країні і підвищення добробуту українців, чого не сталося.

 «У плані збільшення доходів населення, поліпшення соціального захисту все вони так ні до чого не привели. Подивіться на світові рейтинги - сьогодні Україна знаходиться на гірших позиціях в усіх напрямках»,- заявив В. Бондар.

Эффективное лечение алкоголизма

Черкассы. Черкасская область

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!