Мавр зробив свою справу?

15.10.17 00:02

20964-1_large-990x520 Після анонсування розгляду у Верховній Раді медичної реформи на наступному тижні, Супрун закликала народних депутатів прийняти її як можна скоріше.

«Ми як ніколи близькі до історичного кроку - побудувати якісну і справедливу медичну систему для мільйонів українців. Ціна відстрочки - життя і здоров'я громадян. Україна не може більше чекати », - заявила в.о. міністра охорони здоров'я.

Втім, поки що торги за голоси серед нардепів за медичну реформу ще ведуться. Політолог Кирило Молчанов допускає, що Радикальна Партія може додати необхідну кількість голосів, за умови, що Супрун знімуть, а людину Ляшка поставлять на її місце.

«Якщо будуть якісь пертурбації в Кабміні, то Супрун якраз піде. Її завданням було прийняття медреформу, а в подальшому в ній потреби немає », - вважає Молчанов.

Також допускається варіант, що Супрун просто піде після прийняття реформи. Політолог упевнений, що її основне завдання буде виконано - запустити реформу, що необхідно за вимогами МВФ. А ось сама Супрун може після цього повернутися додому.

Ефективне лікування алкоголізму

Черкаси. Черкаська область

Еспераль. Кодування

Виведення із запою

(0472) 56-00-76; 096-966-7318Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!