Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Доповідь Європейського центру моніторингу

Доповідь Європейського центру моніторингу

08.03.18 21:43

1200px-EMCDDA_logo.svg Автори доповіді про вживання наркотичних речовин жителями європейських міст відзначають зростання популярності кокаїну і екстазі. Концентрацію заборонених речовин заміряли на підприємствах з очищення стічних вод в 60 містах Європи.

Європейський центр моніторингу наркотиків і наркоманії (European Monitoring Centre for Drugs and Drug Addiction, EMCDDA) в середу, 7 березня, опублікував доповідь про вживання наркотиків в Європі. Автори дослідження заміряли їх концентрацію на підприємствах з очищення стічних вод в 60 містах Європи.

Доповідь присвячена лише стимулюючим речовинам, які заборонені законом, відзначають укладачі. Тому в дослідженні відсутня інформація про інші наркотики.

Експерти повідомляють про зростання споживання кокаїну. Згідно з результатами, цей наркотик є найбільш популярним в західних регіонах (Великобританія, Бельгія, Нідерланди та Іспанія).

А ось на сході континенту (Чехія, Словаччина) перевага віддається метамфетаміну. Правда, ще більше цих наркотиків споживається в містах Східної Німеччини, зокрема в Хемніці і Ерфурті.

Споживання екстазі, що втрачав популярність після піку в 2000-2005 роках, знову зростає. Найбільш поширеною ця речовина залишається в містах Нідерландів, а також Німеччини і Бельгії, відзначають автори.

Укладачі доповіді також виявили певні закономірності між днями тижня і споживанням стимулюючих препаратів. Так, в більш ніж 75% міст концентрація наркотиків в стічних водах зростала з настанням вихідних.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!