Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Ібупрофен у профілактиці хвороби Альцгеймера

Ібупрофен у профілактиці хвороби Альцгеймера

30.03.18 14:47

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ібупрофен Фахівці Університету Британської Колумбії повідомили про нову стратегію профілактики деменції. Пацієнтам з високим ризиком розвитку недоумства просто потрібно приймати невелику дозу препарату ібупрофен. Починати профілактику вчені радять у віці близько 55 років.

Щоб визначити ризики експерти розробили простий тест. Вчені пропонують виміряти концентрацію білка Abeta42 в слині людини. Попередні дослідження підтвердили, що накопичення Abeta42 в головному мозку викликає запалення, яке руйнує нервові клітини, що і підвищує ймовірність виникнення деменції. Якщо кількість Abeta42 в слині в 2-3 рази вище середнього рівня, то людина має значну схильність до хвороби Альцгеймера.

Дослідження даної проблеми стартувало ще в 2016 році, коли вчені запросили 500 добровольців, які мають високий ризик деменції, випробувати на собі профілактичну дію ібупрофену.

Було доведено, що ібупрофен здатний захистити пацієнтів з груп ризику від недоумства, знижуючи рівень запалення в головному мозку.

Дозування ібупрофену, необхідну для запобігання небезпечного захворювання, фахівці поки не визначили. Імовірно, вона становить 1-2 таблетки на добу.


Перед використанням будь-якого препарата порадьтеся з лікарем, до якого ви маєте довіру!


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76
Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!