Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Експерти назвали найбільш токсичні рідини для вейпів

Експерти назвали найбільш токсичні рідини для вейпів

13.05.18 13:37

1512034499 Електронні сигарети містять суміш токсичних хімічних речовин, які можуть завдати шкоди здоров'ю. Група дослідників з США надала нові докази, що вейпи не є нешкідливою альтернативою звичайним сигаретам. Вони опубліковані в PLoS Biology.

Рідини для електронних сигарет складаються з пропіленгліколю, рослинного гліцерину, нікотину і хімічних добавок для ароматизації. На ринку близько 7,7 тисяч таких рідин. Команда вчених з Медичної школи Університету Північної Кароліни розробила систему для швидкої оцінки їх токсичності. Вони виявили, що перші дві складові рідини навіть в малих дозах зменшують ріст клітин. Протестувавши 148 найбільш поширених складів для вейпіов, дослідники з'ясували, що чим більше хімічних речовин в рідині, тим більш токсичними вони стають. Причому найбільшу токсичність показали ароматичні сполуки ваніліну і ціннамальдегіда (кориця), які широко використовуються в вейпах.

«Ми виявили, що інгредієнти рідини для вейпів надзвичайно різноманітні, а деякі з них більш токсичні, ніж сам нікотин, а також пропіленгліколь і рослинний гліцерин», - сказав провідний автор дослідження Роберт Таран. Вчені сподіваються, що розроблена ними методика допоможе в роботі регулюючим органам.

Джерело: http://journals.plos.org/plosbiology/


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование

Стационарное и амбулаторное лечение

Поддержка в ремиссии

Эспераль. Психотерапия

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!