Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Американські лікарі лякають епідемією загадкової хвороби

Американські лікарі лякають епідемією загадкової хвороби

29.07.18 12:24

інвазія марення Американські вчені з клініки Мейо встановили, що так звана загадкова інвазія марення поширена серед населення Землі значно ширше, ніж вважалося раніше.

Інвазія марення, або моргеллонова хвороба, - це розлад невідомого походження, при якому люди вважають, що їх тіло населяють численні паразити або неживі патогени (наприклад, волокна). Хворі, як правило, відкидають результати аналізів, які показують, що вони не заражені, і відмовляються від психіатричної експертизи.

Застосувавши певні методики популяційних досліджень вчені встановили, що загальна поширеність захворювання становить 27,3 випадку на 100 тисяч населення. Раніше дослідники припускали, що розлад вражає 1,9 людини на 100 тисяч. В цілому, стверджують фахівці, від загадкової хвороби можуть страждати близько двох мільйонів осіб по всій земній кулі.

Також фахівці проаналізували дані 35 пацієнтів, які жили в окрузі Олмстед (штат Міннесота, США) в 2010 році. З'ясувалося, що найчастіше від інвазії марення страждали жінки 40-59 років. Однак середній вік постановки діагнозу склав 64,5 року. Серед захворілих була одна дитина 12 років і сім літніх людей старше 80 років.

Епідеміологи відзначають, що їхня робота, опублікована в журналі JAMA Dermatology має ряд обмежень. Так за словами фахівців, вони не могли відрізнити інвазію марення при моргеллоновій хворобі від подібних симптомів, що викликані справжніми захворюваннями.

Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!