Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Соціальні мережі псують психіку підлітків

Соціальні мережі псують психіку підлітків

30.07.18 23:15

d2ab4f71f817cad9fd9e31337ea05a61 До такого висновку прийшли вчені з Мічиганського університету, повідомляє в п'ятницю, 20 липня Fox News.

Нове дослідження, опубліковане в журналі American Medical Association, доводить, що використання смартфонів і соціальні мережі шкодять підліткам.
За словами фахівців, використання цифрових пристроїв і соціальних медіа може бути пов'язано з більш високою ймовірністю симптомів дефіциту уваги і гіперактивності. Уточнюється, що в ході дослідження фахівці спостерігали за 2587 школярами. На підставі інтерв'ю з хлопцями вчені визначали наявність і тяжкість у них небезпечних симптомів. Протягом двох років підлітки систематично проходили співбесіди.

Згідно з результатами дослідження, серед тих, хто повідомляв про часте використання соцмереж, симптоми дефіциту уваги виявлялися в 16 відсотках випадків.

Один з авторів дослідження відзначає, що часта перевірка соціальних мереж, перегляд, коментувань, повідомлень і інша активність в смартфонах у старшокласників підсилює симптоми розладу всього за 2 роки.

При цьому вчені підкреслили, що взаємозв'язок між використанням соцмереж і проявом симптомів дефіциту уваги і гіперактивності існує, але говорити про очевидний причинно-наслідковий зв'язок не варто.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!