Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Алкоголізм є однією з причин слабоумства

Алкоголізм є однією з причин слабоумства

08.08.18 22:33

2-1-300x200 Згідно з даними дослідження, опублікованого в журналі The Lancet Public Health Journal, алкоголізм є однією з причин розвитку слабоумства, особливо в молодому віці.

Дослідники декількох організацій, в тому числі, центру з проблем наркоманії та психічних розладів (Торонто), вивчали зв'язок між розладами, викликаними надмірним вживанням алкоголю, і різними типами деменції, включаючи хворобу Альцгеймера.

В ході дослідження у Франції було вивчено понад один мільйон випадків захворюваності осіб старше 20 років за період з 2008 по 2013 роки. Вчені виявили, що часте споживання алкогольних напоїв є передбачуваним фактором ризику розвитку деменції, пише CTV News.

57% випадків розвитку слабоумства у пацієнтів молодше 65 років пов'язано зі зловживанням алкоголем. Незважаючи на те, що жінки частіше страждають від деменції, 64.9% пацієнтів молодого віку були чоловіками.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), надмірне вживання алкоголю визначається як споживання 4-5 доз алкогольних напоїв в день для чоловіків, і 3 для жінок.

Розлади, пов'язані з алкогольною залежністю, скорочують тривалість життя на 20 років, деменція є однією з головних причин смерті цих пацієнтів, каже співавтор дослідження доктор Юрген Рем (Dr. Jurgen Rehm).

Дослідники рекомендують впровадження практики обстежень і лікування порушень, викликаних вживанням алкоголю, для зниження його впливу на розвиток деменції.


Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!