Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Вчені виявили зв'язок між шлунком і депресією

Вчені виявили зв'язок між шлунком і депресією

04.10.18 22:17

2012.08.27_Будва.Магазин.Цены на овощи Результати дослідження вчених з Університетського коледжу Лондона показали, що причиною виникнення депресії може бути захопленість нездоровою їжею, зокрема, фаст-фудом, пише в неділю, 30 вересня The Conversation.

Дослідження було опубліковане в журналі Molecular Psychiatry.

За словами фахівців, у людей з більш поширеною середземноморською дієтою ризик розвитку депресії на 33 відсотки нижче, ніж у людей, чий раціон найменш схожий на середземноморську дієту.

Середземноморський раціон харчування передбачає вживання великої кількості свіжих, овочів, фруктів, картоплі, бобів, горіхів і насіння. Крім того, вчені рекомендують включити в свій раціон молочні продукти, рибу, м'ясо і червоне вино.

Як пояснила провідний автор дослідження доктор Камілла Лассаль, зв'язок між мозком і кишечником відіграє особливу роль в психічному здоров'ї людини і регулюється шлунково-кишковими бактеріями, які можна змінити за допомогою дієти.

Варто зазначити, що від депресії сьогодні страждають більше 300 мільйонів людей, і, не дивлячись на досягнення медицини, вилікувати її можна тільки в одному випадку з трьох.

Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!