Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Коли організм просить про допомогу

Коли організм просить про допомогу

17.11.18 19:05

Хлеб Організм людини влаштований дивним чином. Одночасно в ньому відбувається неймовірна кількість процесів. Якщо трапляється збій, то ми обов'язково відчуваємо щось незвичайне. Однак багато людей залишають ці сигнали без уваги. Але завжди краще усунути проблему на самому початку її виникнення, ніж потім боротися з різними ускладненнями!

Отже, давайте дізнаємося, що ж означають деякі сигнали нашого організму.

Сухість шкіри. Організму бракує вітаміну Е. Для поповнення запасів включи в свій раціон горіхи, жирну рибу і рослинні масла.

Ламкість волосся і нігтів. Ці симптоми говорять про дефіцит вітамінів групи В і кальцію. Багато їх у пророщених зернах, цільнозернових кашах, хлібі.

Кровоточивість ясен. В організмі спостерігається брак вітаміну С. Він міститься в цибулі, часнику, фруктах і овочах. Також можна попити настій шипшини або відвар соснової хвої.

Поганий сон і дратівливість. Симптоми вказують на дефіцит магнію і калію. Ці мікроелементи містяться в куразі, абрикосовій пастилі, чорносливі і буряку.

Судоми ночами. Також говорять про нестачу магнію і калію.

Гусяча шкіра на ліктях. Це явний симптом нестачі вітамінів С і А. Вони є у всіх овочах і фруктах оранжевого кольору: моркві, гарбузі, помідорах, абрикосах, куразі.

Хочеться солоного. В організмі оселилася інфекція або загострилися запальні процеси, перш за все в сечостатевій системі.

Хочеться солодкого. Можливо, у тебе нервове виснаження і потрібна швидка енергетичне підживлення - глюкоза. В такому випадку краще вживати мед або гіркий шоколад, щоб не виникали проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Хочеться прісної їжі. Цей симптом може говорити про гастрити або проблеми з печінкою. Прісна їжа допоможе зняти спазми і заспокоїть шлунок.

Їжа здається прісною. Можливо у тебе депресія.

Хочеться кислого. Організм сам вимагає ці продукти, так як йому необхідна стимуляція печінки або жовчного міхура. Включи в раціон лимон, журавлину.

Хочеться гіркого. Мабуть є проблеми з шлунково-кишковим трактом. Підійде дуже м'яке очищення організму.

Хочеться гострого. Гостра їжа стимулює травлення, але її потрібно вживати в дуже розумних кількостях і не на голодний шлунок.

Тягне на морепродукти. Швидше за все, мова йде про нестачу йоду в організмі.

Прислухайтеся до свого організму! Здоров'я Вам і гарного настрою!


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!