Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Адреналінова "наркоманія": користь чи шкода?

Адреналінова "наркоманія": користь чи шкода?

25.01.19 22:52

2018.10.16_Мост любви Поняття «адреналіновий наркоманія» більше відноситься до психології, ніж до медицини. Ця залежність не так поширена, але, кожна людина в тій чи іншій мірі з цим поняттям стикається. Це стан, при якому небезпечна ситуація, яка налякала б середньо-статистичну людину дозволяє екстрімалам відчути ейфорію, яка, часто, може тривати кілька годин. І завжди тягне за собою підвищення настрою і працездатності. Будь-яка загроза для життя або здоров'я у адреналінового наркомана призводить до того, що наднирники впорскують в кров величезну дозу адреналіну - в медицині він називається гормоном страху.

Число серцевих скорочень різко збільшується, що, в свою чергу, призводить до вироблення ендорфінів - «природних наркотиків щастя». Одного разу зазнавши гострі відчуття, людина прагне це повторити знову і знову. Так виробляється механізм залежності. Не дивлячись на те, що наркотична залежність це захворювання, що викликається вживанням наркотику, адреналінова залежність, насправді, має з нею багато спільного. Просто в цьому випадку в ролі наркотику виступають величезні дози адреналіну, що впорскуються залозами в кров. А то, що потреба в зміненому стані стає, з часом, стає необхідною, зайвий раз доказує  подібність станів.

Звикання відбувається як і при будь-якій залежності на фізичному і на психологічному рівні. Величезна кількість адреналіну, яка потрапляє в кров залежного, змушує серце працювати набагато швидше, що призводить до його швидкого зношування. І, як наслідок, до виникнення серцево-судинних захворювань. Травми можуть призвести до інвалідності або навіть до смерті. Порушуються процеси метаболізму в організмі, наприклад, зменшується кількість кальцію і деяких життєво важливих речовин, через те, що вони витрачаються нераціонально. Крім цього відбувається перевитрата нервових клітин і, як наслідок, нервове виснаження. По-друге, адреналіновий залежність призводить до зміни психіки, коли екстрімал ставить отримання задоволення попереду основних людських цінностей, таких, як відносини в родині, з дітьми, власне здоров'я.

Настрій і фізичний стан екстрімала, як будь-якого наркомана, безпосередньо залежать від того, отримає він звичну дозу адреналіну чи ні. Це відсутність вибору, а значить - хвороба духу. Всі духовні недуги мають одну причину - внутрішній стан порожнечі, яку необхідно заповнити загальнолюдськими цінностями. Адже для того, щоб відчути себе живим, екстрімалам необхідний поштовх. Нормальна ж людина знаходить себе через покликання і самореалізацію.


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76

 Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!