Про аспірін

28.01.19 17:25

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ASPIRIN Журнал JAMA повідомив про відкриття вчених, які проаналізували дані 13 досліджень за участю понад 164 тисяч осіб, і прийшли до висновку, що аспірин може бути небезпечним для життя, так як має побічний ефект. Дійсно, його щоденний прийом може знизити ризик серцевого нападу або інсульту, - але в той же час аспірин може викликати внутрішні кровотечі.

Аспірин розріджує кров і може викликати внутрішню кровотечу. Таке ускладнення зустрічається досить рідко, але є загрозою для життя », - наводиться в JAMA думка британських вчених.

В ході досліджень, які були проаналізовані ними, частина добровольців регулярно приймала аспірин, а частина брала плацебо. Максимальна доза аспірину, яка призначалася лікарями, не перевищувала 100 мг.

Середній вік осіб, що досліджувались, склав 62 роки (від 53 до 74 років). П'ятирічні спостереження показали, що в групі, що приймала аспірин, абсолютний ризик смерті від серцевих нападів, інсультів або серцево-судинних захворювань знизився на 0,38%, - проте при цьому збільшився ризик небезпечних для життя кровотеч, на 0,47%.

В результаті автори роботи постулювали: до прийом аспірину потрібно ставитися з обережністю, і перш за все в літньому віці. Якщо порушень в роботі серця і судин не спостерігається, приймати аспірин «для профілактики» не потрібно, вважають експерти.

«Профілактика аспірином може бути корисна лише за умови, що ризик серцевого нападу в найближчі роки становить не менше 10% і при цьому відсутні проблеми зі згортанням крові», - підкреслили дослідники.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!