Про краватки

28.01.19 21:03

!!!!!!Краватка Носіння краватки загрожує порушеннями в кровопостачанні мозку - про це заявили німецькі вчені з Медичного центру Університету Шлезвіг-Гольштейна. За словами науковців фахівців, до сих пір точно невідомо можливі негативні наслідки носіння краваток - на сьогодні вплив цього аксесуара на людський організм все ще залишається маловивченим.

Краватка вважається обов'язковою деталлю зовнішнього вигляду для державних службовців, банківських і біржових працівників, його наявність вимагають різні переговори і офіційні заходи. Вчені висловилися про те, що чоловікам, які за службовим становищем чи професією повинні постійно носити краватки, цей аксесуар загрожує розвитком порушень в мозку, пов'язаним з його негативним впливом на кровопостачання.

«Носіння краватки може негативно позначитися на кровопостачанні мозку і завдати шкоди організму», - констатували дослідники.

Фахівцями було проведено дослідження за участю 30 осіб. Їх поділили на дві групи: в одній носили краватку цілий день, в другій не надягали зовсім. Підсумок експерименту виявився таким: в першій групі було зафіксовано порушення церебральної циркуляції крові.

Дослідники резюмували: найбільш негативний ефект від носіння краватки пов'язаний зі стисненням сонної артерії і яремних вен. Володарям «краваткових» професій вони рекомендують час від часу знімати краватки.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318; (0472) 56-00-76Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!