Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Визначені основні онкопровокатори

Визначені основні онкопровокатори

03.04.19 20:35

життя Згідно глобальних статистичних даних рак є однією з основних причин смерті в світі! Він забирає 8,2 мільйона життів щорічно.

Зловживання алкогольними напоями і куріння

Згідно з даними ВООЗ близько 21% населення землі є завзятими курцями. При цьому любителів нікотину їх звичка може довести до розвитку раку підшлункової залози і пухлин легенів. Алкоголь, в свою чергу, провокує первинний рак печінки, вбиваючи мільйони людей щорічно.

Зловживання м'ясом і сиром

В американському університеті Південної Каліфорнії довели, що присутність м'яса і сиру в щоденному раціоні харчування підвищує ризик виникнення раку шлунково-кишкового тракту в 4 рази. Втім, дієтологи не закликають ставати вегетаріанцями і відмовлятися від продуктів тваринного походження, просто їх радять їсти строго дозовано.

Звичка пити каву натщесерце

Також давно виявлено, що ця манера веде до онкології - зокрема люди, які вживають каву натщесерце, схильні до високого ризику виникнення раку шлунка.

Брак нічного сну

У нічний час організм синтезує мелатонін - гормон-регулятор циркадного ритму всіх живих організмів. Брак цього гормону у тих, хто спить менше 6 годин вночі або лягати спати дуже пізно, може бути пов'язана з розвитком різних недуг, в тому числі з розвитком раку молочної залози у жінок і пухлин простати у чоловіків.

Малорухомий спосіб життя

Звичка занадто багато сидіти на 24% підвищує ризик виникнення раку товстої кишки. Вчені радять рухатися хоча б по кілька хвилин кожну годину.

Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

+380-96-966-7318Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!