Эффективное лечение зависимостей Новости наркологии Вплив харчування на головний мозок

Вплив харчування на головний мозок

14.05.19 11:53

вода Стан головного мозку залежить не тільки від того, що ми думаємо і як його тренуємо, а й від того, що ми вживаємо в їжу.

За різними даними, сіра речовина складається на 70-80% з води. Вода є найважливішим компонентом не тільки для мозку, але і для тіла в цілому.

Я вже якось писав раніше про те, що навіть невелике зневоднення підвищує рівень кортизолу в крові. А він, у свою чергу, підвищує дратівливість. Це призводить, перш за все, до спотворення сприйняття, а далі по ланцюжку - до спотворення мислення і поведінки. До того ж, кортизол - справжнісінький злодій енергії. Ми відчуваємо себе більш втомленими, якщо не випиваємо необхідної кількості води.

Тільки задумайся: то, як ми відчуваємо себе по життю і наскільки ефективно використовуємо свою психологічну енергію, частково залежить від того, скільки води надходить в наш організм.

Тому найважливіше і найпростіше, що ми можемо зробити для нашого мозку - пити достатньо води. Норма споживання залежить від багатьох факторів. Середня кількість води в день (просто води, а не кави або чаю) варіює від 1.5 до 2 літрів в день.


Эффективное лечение алкоголизма

Квалифицированная наркологическая помощь

Черкассы. Черкасская область

Прерывание запоя. Кодирование.

Эспераль. Психотерапия.

Противоалкогольные препараты длительного действия

Терапия эмоционально-волевых расстройств

096-966-7318

Ефективне лікування алкоголізму

Кваліфікована наркологічна допомога

Черкаси. Черкаська область

Обривання запою. Кодування

Еспераль. Психотерапія

Протиалкогольні препарати тривалої дії

Терапія поведінкових розладів

096-966-7318

 Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!