Чи легко кинути палити?

дым от сигареты_зменшений ДВА головних парадокса.

Жоден з методів не спрацює, якщо людина сама не хоче кинути палити, стверджують фахівці. Людина, що не палить, погоджується, а нещасний заручник шкідливої ​​звички дратується: "Та хочу я,  хочу! Тільки не можу ". І він дійсно хоче.

Важко не погодитися з автором знаменитого бестселера Алленом Карром, який говорить: "Немає такого курця, який не хотів би кинути палити!" У відсутності мотивації можна дорікнути хіба що підлітків, які тільки починають палити. Заручники сигарет чудово розуміють наскільки дурна, небезпечна і затратна ця звичка. Ось тільки розлучитися з нею не можуть. І це при тому, що як стверджують наркологи, тютюнопаління викликає набагато меншу фізичну залежність, ніж алкоголь і наркотики. Це перший парадокс.

Способів допомогти курцеві вибратися з тютюнового полону винайдено більш ніж достатньо. Але основних напрямків всього три: психотерапія, рефлексотерапія і медикаментозна терапія. Порівняти їх між собою і визначити – який метод є більш ефективним практично неможливо. І, зауважте, ніхто з учених за це і не береться. Чому? Та тому що у різних груп людей і навіть у кожної людини окремо залежність від сигарет носить дуже індивідуальний характер. Метод, що підходить для одного, може виявитися абсолютно марним для іншого. Деякі фахівці кажуть, що є навіть ознаки, за якими можна визначити, кому і що краще. Але наркологи та психотерапевти діляться ними вкрай неохоче. Нехай, мовляв, людина до нас прийде, і ми визначимо, що йому потрібно.


Ефективне лікування алкоголізму

Черкаси. Черкаська область

Кодування, Еспераль, медикаментозна терапія,

виведення із запою, психотерапія

(0472) 56-00-76; 096-966-7318; 063-370-8600Понравилось? Поделись интересным материалом с друзьями!